Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-10-08 14:12:18

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Podania

W tym temacie składamy podania o przyjęcie do sojuszu.

Proszę, nie piszcie o współrzędnych swoich miast, liczbie punktów w rankingu ogólnym czy rankingu generałów. Sami to sprawdzimy.

W podaniu napiszcie tylko dlaczego chcecie dołączyć akurat do nas oraz trochę o Waszym doświadczeniu w grze (jak długo gracie, czy to Wasz pierwszy serwer, jak często zaglądacie na ika). Przydałaby się również informacja o Waszych poprzednich sojuszach jeśli takowe były.

Zastrzegamy sobie mozliwość wysłania szpiega do Waszego miasta/miast.

Offline

 

#2 2009-11-08 18:07:18

Chęci i odwaga

Gość

Re: Podania

Witam

Chciałbym zostać członkiem Waszego sojuszu. Czemu RIP?-Równie jak Wam zależy mi na lojalności jak i całkowitym poświęceniu się w sprawy sojuszu(oczywiście te kierowane racjonalnymi powódkami lub też przedyskutowanymi). Jestem stosunkowo nowym graczem to mój pierwszy świat, natomiast(przynajmniej tak sądze) dzięki dwu-trzy krotnemu  dziennemu logowaniu się na ika. szybko się rozwijam. To mój pierwszy wniosek o sojusz, proszę o rozpatrzenie mojego wniosku.

pozdrawiam i liczę na udaną współpracę

 

#3 2009-11-20 20:40:17

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podania

A jaki jest nick w grze?

Offline

 

#4 2009-11-26 14:16:29

podanie

Gość

Re: Podania

Witam chciałbym wstąpić do waszego sojuszu mój nick w grze to NocnyWilk86 na grze jestem w zasadzie codziennie wcześniej żadnych sojuszów nie miałem bo chciałem wstąpić do waszego gdyż uważam że sąw nim fajni ludzi między innymi Allik i pysiak1. Cenie sobie lojalność tak samo jak wy ale tez dobrą zabawe.
Mam 4 wyspy kryształu Marmuru siary i wina
moje położenia to 40:77, 41:80, 39:76, 40:76. Mam powyzej 3k punktów

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojamiss.pun.pl www.uefa.pun.pl www.kuxklan.pun.pl www.nightfallrpg.pun.pl www.mediafan.pun.pl